pages bg right
Pandemia stworzyła nietypowe warunki duszpasterskie….

Pandemia stworzyła nietypowe warunki duszpasterskie….

.

.

.

.

.

.

.

2020

Zwracamy uwagę wiernych na wolne intencje mszalne. W wielu kościołach intencje są pozajmowane na wiele miesięcy naprzód. Szukającym możliwości odprawienia Mszy św. – zwłaszcza w nagłych intencjach – zwracamy uwagę, że mamy pewne możliwości w tym względzie.

.

NUMER  KONTA  NASZEGO  DOMU  ZAKONNEGO

.

.

 96 1320 1641 3133 8990 2000 0001

.

W związku z drugą falą epidemii i związaną z tym koniecznością przebywania znowu naszych wiernych w domach – bardzo zmniejszyły się przychody z tacy i ofiar wiernych, co jest jedynym źródłem utrzymania naszej Wspólnoty, która od lat służy społeczeństwu Radomia w  konfesjonale, czynnym przez cały dzień przez wszystkie dni tygodnia. Dlatego mamy odwagę prosić społeczeństwo Radomia o pomoc. Zapewniamy, że nadal oczekujemy z posługą – na chcących skorzystać z sakramentu spowiedzi – w naszym stałym konfesjonale. Przypominamy, że w świątyni należy zakładać maseczki i zachowywać odpowiednie odległości między wiernymi.

DSC06166 - Kopia

Senior – Ojciec Jan w konfesjonale

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy spieszą nam z pomocą.

Dziękujemy za wszystkie ofiary.

Za żyjących i zmarłych Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego

w każdą środę o godz. 8.00 w kościele Św. Trójcy odprawiamy Mszę św.

BÓG  ZAPŁAĆ

 

Post a Comment

Komentarze zamknięte.