pages bg right
warto wiedzieć: Sąd po stronie lobby LGBT. Czy pozwolimy znieważać Matkę Bożą?

warto wiedzieć: Sąd po stronie lobby LGBT. Czy pozwolimy znieważać Matkę Bożą?

.

.

.

.

.   3 marca 2021

.  

.

To wstrząsające!

Sąd I instancji uniewinnił trzy aktywistki LGBT, które w kwietniu 2019 r. sprofanowały wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej i rozkleiły go w Płocku m.in. na toaletach typu toi-toi i śmietnikach!

W ocenie sędzi Agnieszki Warchoł kobiety nie naruszyły prawa, a wpisanie w obraz z Jasnej Góry symbolu zboczeń i dewiacji seksualnych, nie jest niczym złym! Czy można wyobrazić sobie większy skandal?

Muszę powiedzieć, że sposób prowadzenia tego procesu już od początku budził mój niepokój. Sędzia Warchoł odrzuciła wnioski dowodowe, o które wnosiliśmy jako oskarżyciel posiłkowy, nie pozwoliła przesłuchać zgłaszanych świadków oraz wydała wyrok bez oparcia się na jakiejkolwiek ekspertyzie z dziedziny teologii czy ikonografii.

Cała sprawa, która domagała się przecież gruntownego rozpoznania, została zamknięta w dwóch rozprawach, a wyrok ogłoszono w półtora miesiąca od pierwszej z nich. Wszyscy jesteśmy zwolennikami sprawnego działania wymiaru sprawiedliwości, jednak w tym wypadku najwyraźniej szybkość miała większe znaczenie niż dogłębne zbadanie, co faktycznie zrobiły aktywistki LGBT…

W przedstawionym uzasadnieniu wyroku sędzia rozwinęła własne rozumienie nauki Kościoła Katolickiego i tłumaczyła, jak ważna jest walka o „równouprawnienie” LGBT. Niektóre fragmenty uzasadnienia są szokujące! Proszę zresztą spojrzeć samemu:

„Obiektywnie też należy uznać, że tęcza będąca symbolem społeczności LGBT, wpisana w aureolę Matki Bożej i Dzieciątka Jezus nie narusza sakralnego wizerunku.”

Słowa te padły, choć oboje z księdzem Tadeuszem Łebkowskim (także oskarżycielem posiłkowym w procesie) tłumaczyliśmy na rozprawie, że 6 kolorów używane przez homolobby do identyfikacji wizualnej, to oznaka zboczeń, nienormalnych zachowań seksualnych, a z punktu widzenia teologii – jednego z grzechów wołających o pomstę do Nieba.

„Kościół w żaden formalny i jednoznaczny, wiadomy sądowi sposób nie wskazuje na wytyczne, jak można, a jak nie wolno przedstawiać wizerunku Matki Bożej i Dzieciątka Jezus.”

Wszystko jasne. Powyższe słowa sędzi Warchoł są zachętą dla antykościelnych aktywistów: możecie robić ze świętymi obrazami cokolwiek, nikt nie zabrania Wam przerobić ich w jakikolwiek sposób!

Łatwo przewidzieć, jak zareagują na takie zapewnienie lewicowi agresorzy…

Jakby tego było mało, prasa donosi, że Agnieszka Warchoł mogła być w konflikcie interesów z uwagi na fakt (upubliczniony przez nią samą), że jest konkubiną płockiego radnego, który otwarcie walczy o interesy homolobby w miejskim ratuszu, startował także do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej…https://www.tvp.info/52587458/agnieszka-warchol-i-mariusz-pogonowski-razem-bronia-lbgt-ona-w-sadzie-on-na-radzie-miasta .

(Ciekawa jestem Księdza zdania czy uważa Ksiądz, że sędzia o takich powiązaniach powinien móc orzekać w podobnych sprawach?)

Nie chcemy poprzestać na narzekaniu, jak bardzo rozochociło się homolobby.

Od wyroku z Płocka musi zostać zgłoszona apelacja.

Niestety oznacza to kolejne wysokie koszty, o których pokrycie jestem zmuszona prosić Przyjaciół Fundacji. Szacujemy, że koszt poprowadzenia sprawy w II instancji wyniesie pomiędzy 5000 a 6000 złotych.

Jeśli zostawimy tę sprawę, efekt może być tylko jeden: lobby LGBT dostanie zgodę na kolejne ataki na katolików i na wszelkie możliwe świętości. Już teraz homoaktywizm zagraża bezpieczeństwu ludzi wierzących i wolności religijnej. Homodziałacze są przekonani, że wolno im wszystko, że mogą swobodnie łamać prawo, a konsekwencji nie będzie. Dlatego tak ważne jest, aby wyrok w Płocku nie stał się prawomocny.

Kaja Godek

Serdecznie pozdrawiam!

Kaja Godek

Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ

Inicjatywa #STOPLGBT

Fundacja Życie i Rodzina

zycierodzina.pl

**************************************

Może być pomocne

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

DLA PRZELEWÓW Z ZAGRANICY:

IBAN:PL 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

KOD SWIFT: BIGBPLPW

**************************************

Fundacja Życie i Rodzina

ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa

REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904

2020 Wszystkie prawa zastrzeżone

Post a Comment

Komentarze zamknięte.