pages bg right
NUMER KONTA NASZEGO DOMU ZAKONNEGO

NUMER KONTA NASZEGO DOMU ZAKONNEGO

.

.

.

.

.

.

.

28 marca 2020

.

W  NAWIĄZANIU  DO  OGŁOSZEŃ  Z  OSTATNIEJ  NIEDZIELI

PODAJEMY  NUMER  KONTA  NASZEGO  DOMU  ZAKONNEGO

.

.

Nr konta 96 1320 1641 3133 8990 2000 0001

.

Jak informowaliśmy – w związku z ogłoszonym stanem epidemii i koniecznością przebywania naszych wiernych w domach – bardzo zmniejszyły się przychody z tacy i ofiar wiernych, co jest jedynym źródłem utrzymania naszej wspólnoty, która od lat służy społeczeństwu Radomia w  konfesjonale, czynnym przez cały dzień przez wszystkie dni tygodnia. Dlatego mamy odwagę prosić społeczeństwo Radomia o pomoc. Zapewniamy, że nadal oczekujemy z posługą – na chcących skorzystać z sakramentu spowiedzi – w naszym stałym konfesjonale. Przypominamy, że w świątyni może jednocześnie przebywać 5 osób, z zachowaniem odpowiednich odległości między nimi.

DSC06166 - Kopia

Senior – Ojciec Jan w konfesjonale

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy spieszą nam z pomocą.

Dziękujemy za wszystkie ofiary.

Za żyjących i zmarłych Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego

w każdą środę o godz. 8.00 w kościele Św. Trójcy odprawiamy Mszę św.

BÓG  ZAPŁAĆ

 

Post a Comment

Komentarze zamknięte.