pages bg right
Warto przeczytać! To dzieje się w Rzeczpospolitej!

Warto przeczytać! To dzieje się w Rzeczpospolitej!

.

.

.

.

.

.

.

Aborterzy dyszą z nienawiści!

Kaja Godek więźniem sumienia.

17 .06.2020

Krzysztof Kasprzak – Fundacja Życie i Rodzina

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

.

 

 

 

Wielebny Księże

Drogi Obrońco Życia Dzieci!

 

Aborcjoniści wpadli we wściekłość! Szukają coraz to nowych sposobów na to, aby nękać za szlachetną działalność w obronie nienarodzonych dzieci.

Właśnie posunęli się do kolejnej niegodziwości… Na podstawie fałszywego donosu o rzekomym kontakcie z osobą zarażoną koronawirusem chcą wsadzić na kwarantannę Kaję Godek.

W zeszłym tygodniu p. Godek źle się poczuła, a że była akurat w Śródmieściu Warszawy, zgłosiła się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego stołecznego Szpitala Praskiego. Została tam rozpoznana przez proaborcyjny personel, w tym przede wszystkim przez ordynator oddziału dr Elżbietę Nazarewską. Niestety było to nieprzyjazne rozpoznanie. Personel SOR postanowił wykorzystać moment choroby, aby czynić p. Godek nieprzyjemne uwagi i traktował ją gorzej niż innych pacjentów. Zamiast cierpiącego człowieka zobaczył ideowego wroga i zaczął mścić się za obronę życia.

To cena, jaką często płacą prolajferzy za ratowanie nienarodzonych dzieci. Jednak w tym wypadku ordynator SOR posunęła się aż do wezwania na oddział policji. Funkcjonariusze wykazali się jednak przytomnością umysłu i nie tylko nie stwierdzili podstaw do ukarania Kai Godek mandatem, ale i pomogli ustalić nazwisko i stopień służbowy dr Nazarewskiej, których ona sama nie chciała podać.

Proszę sobie wyobrazić, że po dwóch dniach okazało się, że proaborcyjny szpital napisał do Sanepidu donos, że Kaja Godek miała kontakt z pacjentem chorym na COVID-19, a więc powinna odbyć dwutygodniową kwarantannę! Sanepid przystąpił do ścigania podejrzanej, a w toku postępowania odmówił wzięcia pod uwagę wniosków, jakie skierowała, aby wyjaśnić sytuację. Wraz z nią próbował też nałożyć kwarantannę na całą jej rodzinę, także na jej niepełnosprawnego synka! A wszystko na podstawie pisma, który spreparował lekarz-aborcjonista!

Wielebny Księże!

Zachowanie medyków ze Szpitala Praskiego jest bulwersujące i wpisuje się w proaborcyjną politykę placówki. Ten szpital podlega bezpośrednio pod Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, a na swoich stronach chwali się realizowaniem polityki prezydenta Rafała Trzaskowskiego w zakresie tzw. antykoncepcji awaryjnej. W rzeczywistości oferuje aborcję na życzenie wykonywaną tabletkami wczesnoporonnymi pod warunkiem, że kobieta zgłosi się odpowiednio wcześnie. Usługa jest bezpłatna i odbywa się codziennie, przez 16 godzin na dobę.

Jak bardzo trzeba nienawidzić budzącego się pod sercem matki życia, aby tworzyć specjalne miejsce, w którym zabije się każde dziecko, byle było jeszcze bardzo małe…

#ZatrzymajAborcję

.

To nie wszystko! Rok temu szpital raportował, że bez problemu wykonuje aborcje, a żaden z pracujących tam lekarzy nie złożył oświadczenia o korzystaniu z klauzuli sumienia. W szpitalu, w którym codziennie zabija się dzieci, obrończyni życia jest solą w oku dla medyków bez sumienia!

Cała sprawa z kwarantanną dla p. Godek jest tym dziwniejsza, że nikt poza nią nie został zgłoszony do Sanepidu. Jeśli naprawdę 10 czerwca w Szpitalu Praskim był pacjent z koronawirusem, to na kwarantannę powinni trafić wszyscy członkowie personelu medycznego, którzy mieli z nim kontakt. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Szpital nie wstrzymał przyjęć, nie zamknął SOR, lekarze, pielęgniarki i inni pacjenci obecni tamtego dnia w oddziale nie zostali odizolowani. Nie wdrożono żadnych procedur związanych z wykrytym zakażeniem.

Być może pamięta Ksiądz pojawiające się od czasu do czasu informacje, że po Mszy Świętej, na której był chory z koronawirusem zamknięto kościół, a wszystkich księży odesłano na kwarantannę? Albo o tym, jak w tym czy innym ośrodku zdrowia stwierdzono jedno lub więcej zarażeń i zamykano całe szpitale, domy pomocy społecznej, przedszkola? Nic takiego nie stało się w Szpitalu Praskim. Placówka ani przez chwilę nie przestała funkcjonować w normalnym trybie. Czy nie jest to najlepszy dowód na to, że kwarantanna dla p. Godek jest po prostu formą nękania?

Sposób, w jaki aborcjoniści mszczą się na założycielce Fudacji ŻiR przypomina najgorsze sowieckie metody, gdy ludzi uznanych za wrogów władzy umieszczano przemocą w psychuszkach, a jako rozpoznanie wpisywano schizofrenię bezobjawową. W ten sposób eliminowano niepożądanych obywateli bez sądu, bez możliwości obrony, oddzielając ich od bliskich i uniemożliwiając normalne funkcjonowanie. Jak widać czasy się zmieniły, ale metody pozostały podobne! A nienawiść aborcjonistów wobec życia i jego obrońców jest niepohamowana!

Wielebny Księże!

Szykany i nękanie nie powstrzymają nas od prowadzenia akcji w obronie nienarodzonych dzieci. Już w tym tygodniu wolontariusze Fundacji udadzą się pod biuro poselskie Urszuli Ruseckiej. Tarnowska poseł jest przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, gdzie znalazł się projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ. Może oraz powinna podjąć konkretne działania, aby uruchomić nad nim prace. Komisja powinna jak najszybciej przedstawić efekt obrad w sprawie zakazu eugeniki. Będziemy informować Księdza, jak rozwija się sytuacja i co robią posłowie.

Dziękuję, że jest Ksiądz z nami. W organizowanych akcjach, w naszej codziennej pracy, we wszelkich trudnościach i przeszkodach, jakie rzuca nam pod nogi lewicowe lobby jesteśmy silni dzięki ofiarności i obecności dobrych ludzi takich jak Ksiądz. To Przyjaciele Fundacji Życie i Rodzina są naszym oparciem. Mocno wierzę, że razem możemy wiele zdziałać. Dziękuję za Księdza zaangażowanie i wszelką pomoc!

Serdecznie Księdza pozdrawiam!

KrzysztofKasprzak - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

 

Krzysztof Kasprzak

Członek Zarządu Fundacji Życie i Rodzina

Zastępca Pełnomocnika #ZATRZYMAJABORCJĘ

zycierodzina.pl

*********************************************************

Od redakcji: wsparcie – dane na stronie 

https://www.zycierodzina.pl/wspieraj/

Post a Comment

Komentarze zamknięte.