pages bg right
Co się stało z 42 milionami dzieci w 2018 roku?

Co się stało z 42 milionami dzieci w 2018 roku?

.

.

.

.

.

19 stycznia 2019

.

.

Kaja Godek – Fundacja Życie i Rodzina

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

.

.

.

.

Szanowna Pani,

Droga Obrończyni Życia Dzieci!

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych w początkach stycznia Wolontariusze Fundacji ŻiR wyszli na ulice Cieszyna, aby informować mieszkańców o aktualnej sytuacji projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ i postawie polityków odpowiedzialnych za los dzieci poczętych, w tym o braku jakichkolwiek działań odpowiedzialnego za podkomisję posła PiS Grzegorza Matusiaka. Edukowali przechodniów, czym jest aborcja i mówili, że Prawo i Sprawiedliwość ma obowiązek oraz wszystkie niezbędne narzędzia do powstrzymania zabijania dzieci, ale nie robi nic, aby uratować bezbronne maleństwa! Nie ma wytłumaczenia dla przyjętej przez posłów postawy.

Muszę Pani powiedzieć, że przechodnie z zainteresowaniem słuchali przesłania płynącego z megafonu. Widać, że śledzą losy ochrony życia. Są zniecierpliwieni całą sytuacją i bezsensownym przedłużaniem przez polityków uchwalenia tak prostego projektu. Interesują się tym, która partia i kto personalnie blokuje wprowadzenie ochrony życia od momentu poczęcia ignorując zapisy w Konstytucji RP.

#ZatrzymajAborcję

.

.

Chciałabym także, aby Pani wiedziała, że w ostatnim czasie po raz kolejny obecny Rzecznik Praw Dziecka mec. Mikołaj Pawlak pozytywnie wypowiedział się o projekcie #ZATRZYMAJABORCJĘ, a także zaznaczył, że rodzice mają prawo decydować o tym, czego nauczane będą ich dzieci.

To ostatnie stwierdzenie bardzo dobrze koresponduje z obecną sytuacją, którą z niepokojem obserwujemy w przestrzeni publicznej. Władze kilku polskich miast próbują w sprytny sposób znowu przemycić do szkół ideologię LBGT. Zapewne zastanawia się Pani, co tym razem wymyślili? Otóż po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, zadeklarowali walkę z nienawiścią, w ramach której zamierzają przeszkolić dzieci i młodzież, aby z otwartością podchodziła do homoseksualistów i ich żądań. Pod niewinnym hasłem walki z przemocą chcą kolejny raz deprawować dzieci.

Proszę pamiętać, że rodzice mają prawo odmówić udziału swoich dzieci w tej ideologicznie motywowanej akcji. Jednym z praw dziecka powinno być prawo do zachowania przez nie swojej niewinności. Z kolei prawem rodziców jest ochrona swoich dzieci przed groźnymi ideologiami, jak choćby tymi serwowanymi przez edukatorów seksualnych- podkreśla RPD Mikołaj Pawlak.

Trzeba chronić dzieci przed homolobby. To jest rodzicielski obowiązek!

Szanowna Pani!

Zastanawiała się Pani kiedyś – jaka jest najczęstsza przyczyna śmierci na świecie? Choroby, wypadki, samobójstwa, używki? Otóż nie! Jest nią ABORCJA. Według oficjalnych informacji przekazanych m.in. przez WHO w roku 2018 prawie 42 MILIONY dzieci zostało zabite w łonie matki! Ta alarmująca liczba uświadamia nam, że ma miejsce ogólnoświatowy masowy mord na niewinnych osobach. Niestety Polska również ma swój udział w tych liczbach. Oczywiście te statystyki nie są dokładne. Niektóre kobiety po prostu zażywają tabletki poronne nie zgłaszając nigdzie swojej aborcji. Na każde urodzone 33 dzieci, 10 zostało zabitych przed narodzeniem.

Szanowna Pani!

Pragnę jeszcze raz zachęcić Panią do podpisania petycji do Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej. Jak Pani wie, w Trybunale leży wniosek grupy 107 posłów, którzy chcą stwierdzenia niekonstytucyjności przesłanki eugenicznej w ustawie aborcyjnej. Prezes Przyłębska działa jednak wyjątkowo opieszale. Sprawę trzeba przyspieszyć. To od nacisku dobrych ludzi zależy los bezbronnych dzieci.

Petycję można podpisać tu: http://www.twojepetycje.pl/petycje/do-julii-przylebskiej-o-rozpatrzenie-wniosku-dot-niekonstytucyjnosci-aborcji-eugenicznej/ Po podpisaniu proszę wysłać ją do swojej Rodziny, Znajomych, Wspólnot i każdego, kto może pomóc w ratowaniu dzieci przed aborcją.

Dziękując za Pani zaangażowanie, pozdrawiam najserdeczniej!

KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ

Fundacja Życie i Rodzina

zycierodzina.pl

.

.

.

.

PS. Statystyki pokazują, że z każdym rokiem nie tylko w Polsce, zwiększa się liczba aborcji. Jeżeli nie przerwiemy tego ludobójstwa, to chylimy się ku zagładzie ludzkości. Jak czytamy w art. 38 Konstytucji Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Naszym obywatelskim obowiązkiem jest upominanie się o przestrzeganie tego zapisu i rzeczywiste wprowadzenie ochrony życia od momentu poczęcia. Raz jeszcze proszę Panią o podpisanie petycji do Trybunału Konstytucyjnego: http://www.twojepetycje.pl/petycje/do-julii-przylebskiej-o-rozpatrzenie-wniosku-dot-niekonstytucyjnosci-aborcji-eugenicznej/i dziękuję, że jest Pani z nami.

Post a Comment

Komentarze zamknięte.