pages bg right
Fundacja Życie i Rodzina na celowniku homolobby…

Fundacja Życie i Rodzina na celowniku homolobby…

.

.

.

.

10 stycznia 2019

.

.

 

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

Kaja Godek – Fundacja Życie i Rodzina

Szanowna Pani,

Droga Obrończyni Życia Dzieci!

Niedawno rozpoczęliśmy nowy 2019 rok. Już teraz wiem, że będzie równie intensywny jak poprzedni. Wie Pani dlaczego? Bo maleńkie dzieci czekają na naszą walkę o ich prawo do narodzin. A my z pewnością nie pozostawimy ich bez pomocy. Zarówno Pani, jak i my jesteśmy dla nich ratunkiem. Potrzeba takich ludzi – pełnych odwagi i determinacji w osiągnięciu wyznaczonego celu. Bardzo Pani dziękuję, że jest Pani razem z nami!

W ostatnim czasie obserwowaliśmy wybór nowego Rzecznika Praw Dziecka. Został nim mec. Mikołaj Pawlak. Dobrą wiadomością jest fakt poparcia przez nowego RPD projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Podstawowym zadaniem Rzecznika Praw Dziecka jest ochrona życia, które zaczyna się od poczęcia. Wszelkie działania, jakie są podejmowane, aby tę ochronę życia rozszerzyć, czy wzmocnić, zasługują na aprobatę to pierwsze słowa o konieczności ochrony życia po objęciu nowego stanowiska przez ministra Pawlaka. Bardzo cieszy nas fakt, że osoba sprawująca urząd konstytucyjny otwarcie postuluje ochronę życia od momentu poczęcia.

Szanowna Pani,

Homolobby nie daje za wygraną. W październiku ubiegłego roku informowałam Panią o zamierzeniach działaczy LGBT wobec Fundacji Życie i Rodzina. Wówczas media obiegła wiadomość, że homoaktywiści zorganizowali się i złożyli przeciwko mnie pozew. W tamtym czasie zastanawiające było, że pozew zamiast do sądu, a następnie do pozwanej trafił najpierw do Gazety Wyborczej, a stamtąd do kolejnych lewicujących redakcji. Myślałam, że to tylko medialna próba zastraszenia mojej osoby, jednak byłam w błędzie. Niedawno dostałam pozew złożony przez środowisko homolobby.

Właśnie jestem w trakcie przygotowań do zmierzenia z postawionymi mi zarzutami. Jak może się Pani domyślać, kosztuje to dużo stresu. Trudno przewidzieć, jak potoczy się ta sprawa, ale już wiem, że rok 2019 przyniesie potężną ofensywę homolobby przeciw naszej Fundacji. Pozwało mnie 16 aktywistów ruchów LGBT, są wspierani przez lewicowe media, a sam pozew wraz z załącznikami ma 320 stron! Na pewno będę Panią na bieżąco informować o przebiegu całego procesu.

Szanowna Pani,

Rok 2018, który zakończyliśmy, był dla Fundacji Życie i Rodzina niezwykle aktywny. Przedstawiam Pani w skrócie kilka niezwykle ważny zestawień:

Blisko 700 godzin pikiet

Prawie ćwierć milionaprzejechanych kilometrów

Ponad 100 spotkań w sprawie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ

47 przeszkolonych osób

Godziny wystąpień w stacjach telewizyjnych i radiowych

A także wiele nieprzespanych nocy, doświadczanych szantaży, wysłuchiwanych wyzwisk, znieważeń i nagonki na osoby związane z Fundacją ŻiR.

A to wszystko, aby sprawa aborcji nie ucichła. Jestem przekonana, że jakiś procent dzieci został uratowany. Nieustannie powtarzamy, że aborcja to zwykłe zabójstwo. Sumienia kobiet, lekarzy i personelu zostały poruszone, aby nie dokonywali tej straszliwej zbrodni. Dochodzą do nas sygnały od osób, które wstrząśnięte prawdą o aborcji przeszły na dobrą stronę ochrony życia. Jednak, jak dobrze Pani wie, świadomość obywateli to jedna kwestia, a prawna ochrona życia to drugie. Obie te sprawy są niezwykle istotne. Dlatego też w dalszym ciągu będziemy dopominać się o projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ poparty przez blisko milion obywateli.

Doświadczanie ataków na działaczy Fundacji Życie i Rodzina, tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Działając na rzecz dobra i prawdy, doświadcza się trudności. One nas jednak nie zniechęcają. Pełni determinacji w walce o dzieci i normalne, zdrowe rodziny cały czas stoimy mocno po stronie fundamentalnych wartości.

W tym miejscu pragnę Pani podziękować w imieniu własnym oraz całego Zespołu Fundacji Życie i Rodzina za wszelkie dotychczasowe wsparcie. Wspólnie udało nam się wiele dokonać i razem idziemy do wyznaczonego celu. Mamy wiele planów na najbliższe miesiące. Naszym orężem jest prawda, aktywność oraz zaangażowanie i odwaga naszych Wolontariuszy. Aby walczyć coraz skuteczniej, potrzebujemy środków finansowych.

Walcząc w obronie życia i rodziny przeciwstawiamy się potężnemu lobby, które otrzymuje granty od polityków, rządów, instytucji międzynarodowych. Zderzamy się z osobami i organizacjami dysponującymi dużymi środkami finansowymi. My natomiast działamy dzięki wsparciu dobrych ludzi takich jak Pani.

Każda pikieta, spotkanie, kurs mogły zostać zorganizowane dzięki pozyskanym środkom. Wszelka pomoc jest na wagę złota. Jednak systematyczne i stałe wpływy umożliwiają nam racjonalne i nastawione na jak największą skuteczność planowanie działań.

Dlatego proszę Panią o przekazywanie stałej comiesięcznej darowizny na rzecz podejmowanych przez Fundację Życie i Rodzina inicjatyw.

Proszę Panią o dar serca w wysokości 40, 70, 130 zł lub dowolną inną kwotę, którą uzna Pani za stosowną.

Efekt i skuteczność działań w obronie życia w dużej mierze uzależniona jest od posiadanych finansów. Dlatego dziękuję, że mogę na Panią liczyć!

Pozdrawiam Panią serdecznie wraz z całym walecznym zespołem Fundacji ŻiR,

KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

 

Kaja Godek

Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ

Fundacja Życie i Rodzina

zycierodzina.pl

PS. Stała i systematyczna pomoc umożliwi działania na szeroką skalę. Dziękuję za Pani obecność, dodaje ona odwagi mnie i całemu Zespołowi Fundacji ŻiR, aby wchodzić w nowy rok z energią i nadzieją na dobre skutki naszych wspólnych działań.

Fundacja Życie i Rodzina

#ZatrzymajAborcję

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
Post a Comment

Komentarze zamknięte.